O FIRMIE

Sadex Sp. z o.o. jest grupą producencką zlokalizowaną w miejscowość Żurawia koło  Białej Rawskiej (woj. łódzkie) zrzeszającą dwudziestu producentów owoców.

Głównym przedmiotem działalności jest produkcja wysokiej jakości owoców oraz organizacja dystrybucji na rynki krajowe i zagraniczne. Członkowie grupy produkują rocznie około 13  tys. ton jabłek.

Oferujemy również różne odmiany gruszek, śliwek, wiśni, czereśni, aronii, porzeczki czarnej i czerwonej.

Członkowie Grupy Sadex dysponują powierzchnią gospodarstw sięgającą 290 ha, co pozwala na wyprodukowanie około 14  tys. ton owoców rocznie, w większości jabłek. Grupa dysponuje także bazą chłodniczą na 8 tys. ton owoców .

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

Oferujemy wyłącznie towar najwyższej jakości z gospodarstw sadowniczych o długoletnich tradycjach uprawy drzew owocowych i wysoko wyspecjalizowanym procesie produkcji.

Dysponujemy elektronicznymi liniami sortującymi z wodnymi rozładunami, dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać surowym wymaganiom jakościowym stawianym przez naszych odbiorców.

Dzięki stałej współpracy z firmami konsultingowymi oraz zaopatrywanymi przez nas sieciami handlowymi staramy się utrzymać najwyższej klasy standardy obowiązujące producentów żywności.

Jesteśmy w stanie dostarczyć duże partie jednolitego towaru w krótkim czasie, w dowolnym opakowaniu. Specjalizujemy się w obsłudze hurtowej wymagających klientów.

NASZE ZALETY

  • Towar wyłącznie najwyższej jakości od producentów z wieloletnim doświadczeniem
  • Najnowocześniejsze technologie przechowywania owoców
  • W pełni zautomatyzowany proces sortowania kontrolowany komputerowo
  • Dogodne warunki do załadunku i rozładunku towaru
  • Doświadczenie we współpracy z polskimi oraz zagranicznymi odbiorcami i dostawcami